Plynofikace obce Únětice II. etapa

Okrskové cvičení v ÚněticíchOkrskové cvičení SDH okrsku Letiny v Úněticích

28. 4. 2015 Zobrazit více

Masopust 2015

Masopust 20157.března proběhl v obci masopustní průvod.

23. 3. 2015 Zobrazit více

Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"

Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"

14. 11. 2014 Zobrazit více

Spuštění služby Geoportal na www stránkách obce

Spuštění služby Geoportal na internetových stránkách obce ke snadnějšímu přístupu do katastru nemovitostí

14. 11. 2014 Zobrazit více

Rybářské závody 20.9.2014

SDH Únětice uspořádal další ročník rybářských závodů

23. 9. 2014 Zobrazit více

11.kolo ZČHL Únětice video a foto

11.kolo ZČHL Únětice video a foto11.kolo ZČHL Únětice video a foto

12. 9. 2014 Zobrazit více

11.kolo ZČHL Únětice

11.kolo ZČHL Únětice6.9.2014 proběhlo 11.kolo ZČHL v Úněticích

12. 9. 2014 Zobrazit více

SMS Infokanál - hromadné zasílání SMS zpráv občanům

Vážení občané,

jako další způsob informování občanů ,zastupitelstvo obce zřídilo službu umožňující hromadné zasílání SMS zpráv s důležitými oznámeními,akcemi,pozvánkami apod.registrovaným zájemcům.

V případě Vaší regsitrace v databázi uživatelů této služby Vám tak budou bezplatně zasílány zprávy týkající se dění v obci ( sportovní a kulturní kace, veřejná zasedání obce, odstávky elektro,plynu apod.)Již Vám tak neuniknou žádné důležité informace , které jsou oznamovány na úřední desce, obecním rozhlase, letácích apod.

Věříme, že této možnosti využijete a zajistíte si tak přístup k nejčerstvějším aktuálním informacím z obecního úřadu a dění v naší obci.

Těšíme se na Vaši účast v tomto projektu

12. 9. 2014 Zobrazit méně

Pozvánka na 1.pouťové setkání u Kaple Sv.Barbory v Seči

Pozvánka na 1.pouťové setkání u Kaple Sv.Barbory v SečiPozvánka na 1.pouťové setkání u Kaple Sv.barbory v Seči