Plynofikace obce Únětice II. etapa

Okrskové cvičení v ÚněticíchOkrskové cvičení SDH okrsku Letiny v Úněticích

28. 4. 2015 Zobrazit více

Masopust 2015

Masopust 20157.března proběhl v obci masopustní průvod.

23. 3. 2015 Zobrazit více

Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"

Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"Akce "Obnova kulturního dědictví v obcích Mikroregionu Úslava"

14. 11. 2014 Zobrazit více

Spuštění služby Geoportal na www stránkách obce

SLužba Geosense - mapový portál

Dnes došlo ke spuštění služby Geoportal na internetových stránkách obce ke snadnějšímu přístupu do katastru nemovitostí.Pomocí odkazu "geosense mapový portál "umístěného v levém sloupci  www.stránek obce se dostanete do prostředí podobného , které znáte z ČUZK pokud vyhledáváte nějaké informace z katastru nemovitostí.Práce s prostředím je provedena intuitivně pomocí ikon umístěných v horní části prostředí ( výběr parcel,měření vzdáleností, měření plochy , zjištění vlastníka z KN apod.)V pravé části jsou bližší nastavení jednotlivých filtrů požadavků.V příloze tohoto článku zde je scan postupu pro práci s tímto prostředím.Služba byla pořízena pro obecní úřad, jelikož umožňuje přikoupení i dalších možných nastavení a filtrů-pasport zeleně,kanalizace,veř.osvětlení,filtrace pozemků dle vlastníků apod.Věříme , že budete se službou spokojeni.

14. 11. 2014 Zobrazit méně

Rybářské závody 20.9.2014

SDH Únětice uspořádal další ročník rybářských závodů

23. 9. 2014 Zobrazit více